Jdi na obsah Jdi na menu
 


Časté dotazy

Příspěvky

Vložení vozidla do účetnictví firmy

4. 2. 2011

Pokud jste šťastným majitelem nového automobilu, pro vložení takového obchodního majetku do účetnictví firmy vám postačí faktura s pořizovací cenou. Jsou však případy, kdy ke vkladu nebo naopak vypsání vozidla z účetnictví potřebujete služby soudního znalce.
 

 

Lze stanovit cenu vozidla pokud není k dispozici?

23. 1. 2010

Pokud se jedná o zcizené vozidlo, popř. vozidlo již není z objektivních příčin k dispozici, soudní znalec vychází z informací, které jsou mu k dispozici. 

 

STK

1. 2. 2009

Technické prohlídky vozidla potřebuje každý majitel motorového vozidla. Pokud bydlíte v Praze a okolí, doporučuji STK Bohdalec.
 

Rychlé vyřízení admistrativy při převodu vozidel

28. 1. 2009

Pokud nemáte čas vyřizovat agendu spojenou s přihlášením, odhlášením či registrací vozidla, svěřte tyto úřední úkony povolaným - Agentura Jaroslav Richter pro vás vše hladce zařídí.
 

Jak dovézt ojetý automobil ze zahraničí

16. 9. 2008


 

Kam pro náhradní díly?

20. 9. 2007

Společnost AUTOCORA OS s r. o. se zabývá dovozem a distribucí náhradních dílů pro osobní a dodávkové automobily. V rámci své obchodní strategie "Vše pro auto a servis" nabízí i široký sortiment garážové techniky a vybavení pro servisy. Pro kvalitní službu finálním zákazníkům nabízí nezávislým servisům spolupráci v servisním konceptu ACC (AutoCora Concept).